Робота: торговий представник дистанційно Вакансії і робота

7:26 am

📌 Щодня сервіс надсилає понад 20 мільйонів листів. Натискаючи кнопку «Підписатися», ви приймаєте правила сайту та політику конфіденційності. Щоб зберегти вакансію, треба увійти або зареєструватися. Проте є інші хороші вакансії, які можуть вам підійти. Вакансія була видалена або прихована роботодавцем. Розберімось, у чому різниця між цими фахівцями у відділі продажів Inweb.

  • В середньому «Торговий представник» в Україні заробляє грн.
  • Компанія надає послуги всім продуктам холдингу, а також зовнішнім клієнтам.
  • Ми створюємо продукти в сферах EdTech та life-improvement, які несуть цінність для 10 мільйонів людей в усьому світі.
  • Торговельні представники досить затребувані в Україні.
  • Компанія Sendios допомагає іншим бізнесам досягати своїх цілей за допомогою електронного маркетингу і шукає Sales Development Representative, який(а) допоможе більшій кількості компаній дізнатися про їхній продукт.

Завдання SDR-а складніше ніж у лідгена, який робить механічний outreach. Така вакансія буває в молодих компаніях із відділом продажів, який тільки формується та набирає обертів, або з дуже швидким і простим циклом продажів. Відмінна можливість багато чого навчитися за короткий час і вибрати, куди хотілося б зростати далі. SDR в Inweb – це фахівець, який виявляє потребу, проводить скоринг, передає ліда на SM та на етапі знайомства з проєктом клієнта може зрозуміти, які послуги йому точно не підійдуть, а які допоможуть просувати бізнес.

Відкриті позиції

Ми створюємо продукти в сферах EdTech та life-improvement, які несуть цінність для 10 мільйонів людей в усьому світі. Наші додатки регулярно потрапляють в ТОПи рейтингів в своїх категоріях. Досить часта причина вигоряння та неуспішності сейлзів. На будь-якій позиції користуйтеся математикою, приміряйте показники індустрії, не соромтеся на співбесідах питати про успішність та конверсію, щоб розуміти, наскільки реалістичні майбутні цілі. У статті хочу зосередитися на функціональних командах як найефективніших та найпоширеніших на ринку.

Часто сейлз у функціональній команді зростає від лідгена до SDR-а, потім, як правило, в Sales Executive або в інші ролі у продукті/компанії. Для цього перед першим контактом SDR вивчає проєкт, роботу сайту і дає рекомендації, які допоможуть клієнту покращити його проєкт. Спеціаліст з продажу проведе додаткову зустріч, де обговорить з клієнтом усі нюанси співпраці та поставить уточнюючі питання. На основі цього він підготує комерційну пропозицію та презентує її клієнту.

Які навички повинні мати SDR

Ці ролі доповнюють один одного, і комбінація цих професіоналів дозволяє оптимізувати процес продажу та досягати більш високих результатів. Sales Development Representatives (SDR) – це перша людина, що спілкується з клієнтом від імені компанії. В середньому «Торговий представник» в Україні заробляє грн. Це медіана заробітних плат за даними з 3525 вакансій, розміщених на Work.ua із заголовком «Торговий представник» і за схожими запитами-синонімами «Sales representative», «Торгівельний агент», «Торгівельний представник» та ін. Діапазон, що містить медіану, виділено на графіку. 📌 Понад 30 персоналізованих логік для кожного користувача, зокрема, на базі АІ.

Торговельний представник навідується на місця продажу товарів та збирає інформацію щодо того, як вони продаються, як вони представлені на прилавку, а також пропонує продаж в тих містах, де його ще немає. Компанія Sendios допомагає іншим бізнесам досягати своїх цілей за допомогою електронного маркетингу і шукає Sales Development Representative, який(а) допоможе більшій кількості компаній дізнатися про їхній продукт. Ви будете шукати та знаходити потенційних вакансія Sales Development Representative віддалено клієнтів за заданим ICP, комунікувати з потенційними клієнтами, виявляти та розуміти потреби клієнтів і передавати лідів менеджеру з продажів. Ідеальний кандидат уміє користуватися LinkedIn та Sales Navigator, відстежувати та аналізувати KPI і вести проактивний діалог з клієнтами. Міжнародна IT компанія Agiliway у пошуку проактивного Sales Development Representative, який буде відповідати за роботу з потенційними клієнтами та продажі в ІТ-секторі.

Найпопулярніше:

Якщо згадати статистику на початку статті — ⅔ часу сейлзи витрачають на рутинну роботу. Ви заощадите зусилля, якщо будете користуватися інструментами для автоматизації, тим більше їх зараз досить багато й частина класних тулів умовно безкоштовна. Щоб стати торговельним представником, не потрібно здобувати спеціальну освіту. Але можна закінчити курси 1С, щоб збільшити шанси отримати роботу, а також курси з ведення продажів.

Як SDR ви будете підтримувати команду з розвитку бізнесу та шукати нових клієнтів. Ідеальний кандидат — це вмілий мисливець, який може ефективно слухати, навчатися та передавати правильне повідомлення цільовому ICP. Після успішного скорингу та збору всієї інформації, SDR заповнює бриф (від англ. brief «зведення») та відправляє клієнту follow-up (коротке резюме домовленостей). Потім фіксує всю необхідну інформацію в CRM-систему Planfix та передає контакт фахівцю з підбору рішень.

Sales Development Representative хто це

У будь-якій із категорій Sales Manager може покривати весь цикл продажів або відповідати лише за конкретний етап. Наша місія — зробити доступною онлайн-терапію для жителів США. Для цього ми створили платформу, де будь-хто може знайти свого сертифікованого спеціаліста. Важливо отримувати задоволення від того, що ви робите, та щиро допомагати клієнтам у просуванні їхнього бізнесу. Middle SDR обробляє більше звернень, може брати складніші проєкти в обробку, а також є ініціатором у розподілі та призначенні проєктів.

Менеджер з продажу, торговий представник послуг

За даними опитування Work.ua серед зареєстрованих шукачів з досвідом роботи торговельним представником. Торговельний представник — це спеціаліст, який займається просуванням товарів на місцях продажу. Щодня ми можемо надсилати вам схожі вакансії на ел. Для переходу на Middle SDR потрібно пропрацювати не менше п’яти місяців в агенції, освоїти Карту знань, і після скласти атестацію. В Inweb ми отримуємо заявки від клієнтів з різних джерел, їх важливо відстежувати і оперативно реагувати. Ветеринар — це лікар, який спеціалізується на лікуванні та догляді за тваринами.

Sales Development Representative хто це

Основна мета спеціаліста з розвитку продажів – приносити потік нових лідів та нових кваліфікованих зустрічей у бізнес. Sales Development Representative шукає класних лідів, зацікавлює їх, призначає зустрічі та кваліфікує. Типова робота SDR-а — налаштувати демо або діскавері дзвінок потенційним клієнтам, часто провести перший дзвінок, визначити запит і зрозуміти, чи підходить ваш продукт/сервіс, і чи зможе він вирішити запит https://wizardsdev.com/ потенційного клієнта. Promova — платформа для вивчення мов, яка складається із мобільного застосунку, веб-сайту, групових курсів та індивідуальних уроків з репетиторами, а також медіа та соціальних мереж. Застосунок завантажили вже більше 10 мільйонів раз, а користувачі пройшли разом з нами 35 мільйонів уроків. Ціль команди на наступні 2 роки — зайняти топ-5 позицію серед онлайн-сервісів з вивчення іноземних мов.

Кар’єра сейлза в функціональній команді

Якщо SDR вирішує, що ми будемо корисні, він передає контакт клієнта фахівцю з підбору рішень Sales Manager. SDR повинен бути готовим до того, що тут він заповнює інформацію в CRM, а через хвилину він переключається на дзвінок та комунікацію з новим клієнтом. SDR спілкується з ним і паралельно фіксує всю інформацію в брифі, не забуваючи про завдання, яке робив до дзвінка. SDR повинен вміти відмовити і дати рекомендації, якщо Inweb не може бути корисним для клієнта. Заборонена бізнес-тематика для просування, нерентабельно працювати або застарілий сайт, який значно програє конкурентам.

Якщо коротко – це перша людина у компанії, з якою поспілкується клієнт, залишивши заявку на послугу агенції. В залежності від умов, які пропонує компанія, торговельним представникам можуть надавати авто чи компенсувати витрати на бензин та амортизацію. Крім того, зарплата торговельного представника, як правило, вища за середню. 📌 Sendios пропонує SaaS-рішення у вигляді платформи для імейл-маркетингу та надає консультаційні послуги у цій сфері.